№490 від 24 вересня 2021 року "Про  затвердження  Порядку  складання, затвердження  та  контролю  виконання фінансових планів підприємств комунальної власності Сарненської міської ради "

24 вересня 2021 року                                                                                      № 490

Про  затвердження  Порядку  складання,

затвердження  та  контролю  виконання

фінансових планів підприємств комунальної

власності Сарненської міської ради

З метою здійснення контролю за фінансово-господарською діяльністю комунальних підприємств, підвищення ефективності роботи підприємств комунальної власності Сарненської міської ради, керуючись частиною 3 статті  52, частиною 1 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до статтей 24, 75, 78 Господарського кодексу України, з урахуванням наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 02.03.2015 № 205 «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану суб’єкта господарювання державного сектору економіки», затвердженого в Міністерстві України від 19.03.2015 за  № 300/26745, за погодженням з постійними комісіями міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Затвердити :

1.1. Порядок складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів підприємств Сарненської міської ради (далі – Порядок) (додаток 1).

1.2. Форму фінансового плану  підприємств, що належать до комунальної власності Сарненської  міської ради (додаток 2).

1.3. Форму звіту про виконання фінансового плану  підприємства, що належать до  комунальної власності Сарненської  міської ради (додаток 3).

1. Делегувати виконавчому комітету Сарненської  міської ради повноваження по затвердженню фінансових планів підприємств, що належать до комунальної власності Сарненської міської ради, та контролю за їх виконанням.
  2. Організацію виконання цього рішення покласти на фінансове управління   Сарненської міської ради та заступників міського голови відповідно до розподілу обов’язків.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на  постійну  комісію Сарненської міської ради з економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку (М’якішев І.Ф)

Міський голова                                                               Руслан СЕРПЕНІНОВ

Додатки до рішення.doc

27 березня 2024