№213 від 20 вересня 2021 року "Про затвердження акту приймання-передачі із спільної власності територіальних громад Сарненського району  до комунальної власності Сарнеської міської територіальної громади комунального  підприємства «Зе..."

У  К  Р  А  Ї  Н  А

С А Р Н Е Н С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А

МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

20 вересня 2021 року                                                                                               № 213

Про затвердження акту приймання-передачі

із спільної власності територіальних громад

Сарненського району  до комунальної

власності Сарнеської міської територіальної

громади комунального  підприємства

«Зелений край» Сарненської районної ради

На підставі рішень Сарненської районної ради від 14 травня 2021 року  № 99 «Про передачу комунальних підприємств із спільної власності територіальних громад Сарненського району у комунальну власність Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області», Сарненської міської ради від 28.05.2021 № 248 «Про прийняття майна у комунальну власність Сарненської міської  територіальної громади»,  розпорядження Сарненського міського голови від 15.06.2021 № 127, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»

1. Затвердити акт приймання-передачі із спільної власності територіальних громад Сарненського району до комунальної власності Сарненської міської територіальної громади комунального  підприємства «Зелений край» Сарненської районної ради (додається).

1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників міського голови Міщеню В.П., Драганчука Т.М.

Міський голова                                                                    Руслан СЕРПЕНІНОВ