№215 від 15 Липня 2020 року "Про стан виконавської дисципліни у виконкомі Сарненської міської радиза І півріччя 2020 року"

15 липня 2020 року                                                                         № 215

«Про стан виконавської дисципліни

у виконкомі Сарненської міської ради

за І півріччя 2020 року»

Аналіз стану виконавської дисципліни станом на 01.07.2020 року засвідчив, що працівники апарату виконавчого комітету міської ради  та керівники підприємств комунальної власності впроваджують організаційні заходи, спрямовані на поліпшення управлінської діяльності, зміцнення виконавчої дисципліни, забезпечення виконання актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, розпоряджень та доручень голови райдержадміністрації, міського голови, рішень міської ради та виконавчого комітету.

Відповідно до статей 40, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою безумовного виконання документів та посилення персональної відповідальності працівників за виконання покладених на них повноважень, виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Інформацію головного спеціаліста по контролю Тетяни Микосянчик  «Про стан виконавської дисципліни у виконавчому комітеті міської ради за І півріччя 2020 року» взяти до відома (додається).

1. Забезпечити щоквартальне проведення днів контролю на підприємствах комунальної власності стосовно організації роботи з документами, контролю за їх виконанням.

Олена Іванкова, начальник  загального відділу;

Тетяна Микосянчик, головний спеціаліст по контролю.

Постійно.

1. Встановити дієвий контроль за виконанням документів, здійснювати щомісячний аналіз стану фактичного виконання документів, ведення документації з контролю.

Головні спеціалісти  виконавчого комітету,

керівники підприємств комунальної власності.

Постійно.

1. Забезпечити своєчасне виконання, надання інформації на розпорядчі документи міського голови.

Керівники підприємств комунальної власності.

Постійно.

1. Продовжити практику по наданню методичної і практичної допомоги по організації роботи з документами, контролю за їх виконанням у апараті виконавчого комітету, комунальних підприємствах.

Олена Іванкова, начальник  загального відділу;

Тетяна Микосянчик, головний спеціаліст по контролю.

Постійно.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Віктора Бахна.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                            СВІТЛАНА УСИК

Додатки.doc

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Березень
18 березня 2024
№ 58 від 18 березня 2024 року "Про  обґрунтування підстави для здійснення закупівлі"

18 березня 2024
№ від 18 березня 2024 року "Про розгляд звернення ФОП Дебелого М.В.  щодо надання дозволу на здійснення благоустрою території загального користування"

18 березня 2024
№ від 18 березня 2024 року "Про погодження руху великогабаритних транспортних засобів вулицями комунальної власності м. Сарни гр. Шапірку В.В."

18 березня 2024
№ від 18 березня 2024 року "Про погодження руху великогабаритних транспортних засобів вулицями комунальної власності м. Сарни гр. Лемку М.С."

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Березень
18 березня 2024
№ 57 від 13 березня 2024 року "Про затвердження акта приймання-передачі майна"