№358 від 14 липня 2021 року "Про затвердження переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності Сарненської міської територіальної громади, що підлягають приватизації"

С А Р Н Е Н С Ь К А      М І С Ь К А      Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї     О Б Л А С Т І

(VIІІ С К Л И К А Н Н Я)

14 липня 2021 року                                                                                     № 358

Про затвердження переліку

об’єктів малої приватизації

комунальної власності Сарненської

міської територіальної громади, що підлягають

приватизації

Відповідно до  Закону України «Про приватизацію державного та комунального майна», Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018 р. №432, беручи до уваги рішення міської ради від 14.07.2021 № 357 «Про створення органу приватизації комунального майна Сарненської міської територіальної громади, що належить до об’єктів малої приватизації», керуючись пунктом 30 частини 1 статті 26 та частиною 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А

1.Затвердити перелік об’єктів малої приватизації комунальної власності Сарненської міської територіальної громади, що підлягають приватизації, згідно з додатком.

1. Аукціонній комісії з продажу об’єктів малої приватизації комунальної власності Сарненської міської територіальної громади та органу приватизації комунального майна Сарненської міської територіальної громади здійснювати заходи, які передбачені чинним законодавством, щодо підготовки до приватизації та продажу об’єктів малої приватизації комунальної власності, що визначені пунктом 1 цього рішення.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії з питань бюджету, фінансів та соціальної політики (М. Шапірко), з економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку (М’якішев І.Ф.), а організацію виконання – на заступників міського голови – Міщеню В.П. та Драганчука Т.М.

Міський голова                                                                        Руслан СЕРПЕНІНОВ

до рішення міської ради

від  14.07. 2021 № 358

П Е Р Е Л І К