№227 від 28 травня 2021 року "Про погодження внесення змін до договору оренди майна"

Р І Ш Е Н Н Я

28 травня 2021 року                                                                              № 227

Про  погодження внесення змін до

договору оренди майна

Розглянувши звернення комунального некомерційного підприємства «Сарненський центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської міської ради щодо розгляду та погодження заяви Фізичної особи – підприємця Резниченко Вячеслава Володимировича, у зв’язку з уточненням площі приміщення, відповідно до Закону України «Про оренду державного та комунального майна», пунктів 123, 130 Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 №483 (із змінами), керуючись  статтями 25, 26, пунктом 5 статті 60  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями міської ради та в інтересах Сарненської міської територіальної громади, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Погодити комунальному некомерційному підприємству «Сарненський центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської міської ради внесення змін до договору оренди майна, що є комунальною власністю Сарненської міської територіальної громади від 31 січня 2020 року №02/20 (далі – Договір), укладеного з Фізичною особою – підприємцем Резниченко Вячеславом Володимировичем, в частині зменшення площі орендованого майна, а саме: в пункті 1.1. розділу І. Договору загальну площу приміщень, що передаються в оренду, зменшити на 1,8 кв.м, змінивши слова і цифри «загальною площею 40,0 кв.м» на слова і цифри «загальною площею 38,2 кв.м».
  2. Доручити комунальному некомерційному підприємству «Сарненський центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської міської ради здійснити всі необхідні дії, передбачені Законом та Порядком, що стосуються подальшої процедури внесення змін до договору оренди.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань охорони здоров’я (О.Максимук) та з економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку (І.М’якішев).

Міський голова                                                                   Руслан СЕРПЕНІНОВ

23 квітня 2024
№ від 23 квітня 2024 року "Про затвердження подання до суду про призначення опікуна для недієздатної особи"

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Квітень