№225 від 28 травня 2021 року "Про продовження договору оренди майна комунальної власності без проведення аукціону"

28 травня 2021 року

Про продовження договору

оренди майна комунальної власності

без проведення аукціону

Розглянувши звернення комунального некомерційного підприємства «Сарненський центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської міської ради від 05.02.2021 №01/12/59, Звіт про оцінку майна, приміщення поліклініки № 303, загальною площею 18,0 кв.м., розташованого за адресою: Рівненська область, Сарненський район, м.Сарни, вул. Ковельська, 7, виконаний суб’єктом оціночної діяльності ПП Бондар О.К.,  керуючись частиною 2 статті 18 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», статтями 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пунктом 141 Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 №483 «Деякі питання оренди державного та комунального майна», беручи до уваги рекомендації та висновки постійних комісій міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Продовжити, без проведення аукціону, договір оренди нерухомого майна від 06.06.2018 № 7, що належить до комунальної власності, укладений з ТОВ «Аптека №11», на приміщення № 303 на третьому поверсі будівлі поліклініки площею 18,0 кв.м., розташованого за адресою: Рівненська область, Сарненський район, м.Сарни, вул. Ковельська, 7, строком на 2 роки 11 місяців.
  2. Комунальному некомерційному підприємству «Сарненський центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської міської ради продовжити договір оренди на нежитлові приміщення, вказані в п.1 даного рішення, виклавши договір в новій редакції у відповідності до Примірного договору оренди нерухомого або іншого окремого індивідуально визначеного майна, що належить до державної власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 серпня 2020 р. № 820.
  3. У відповідності до статті 631 Цивільного кодексу України, це рішення застосовується до правовідносин, що виникли з 07.05.2021.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку (М’якішев І.Ф.), а організацію виконання рішення – на заступника міського голови Міщеню В.П.

Міський голова                                                                        Руслан СЕРПЕНІНОВ

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про затвердження рішень про надання та припинення надання соціальних послуг"

19 квітня 2024