, Адміністратор

№122 від 25 лютого 2021 року "Про погодження внесення змін до договору оренди комунального майна"

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

25 лютого 2021 року                                                                    № 122

 

Про  погодження внесення змін до

договору оренди комунального майна

 

 

 

Розглянувши звернення комунального некомерційного підприємства «Сарненський центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської міської ради щодо розгляду та погодження заяви КНП «Сарненська ЦРЛ» про зменшення площі орендованого майна, відповідно до частини 4 статті 16 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», пунктів 123, 130 Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 №483, керуючись  статтями 25, 26, пунктом 5 статті 60  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням із постійними комісіями міської ради та в інтересах  Сарненської міської територіальної громади, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

  1. Погодити комунальному некомерційному підприємству «Сарненський центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської міської ради внесення змін до договору оренди комунального майна від 17 серпня 2018 року № 09-18 (далі – Договір), укладеного з комунальним некомерційним підприємством «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської міської ради, в частині зменшення площі орендованого майна, а саме: в пункті 1.1. розділу І. Договору загальну площу приміщень, що передаються в оренду, зменшити на 27,6 кв.м, змінивши слова і цифри «загальною площею 1165,5 кв.м» на слова і цифри «загальною площею 1137,9 кв.м».
  2. Доручити комунальному некомерційному підприємству «Сарненський центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської міської ради здійснити всі необхідні дії, передбачені Законом та Порядком, що стосуються подальшої процедури внесення змін до договору оренди.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань охорони здоров’я (О.Максимук) та з економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку (І.М’якішев).

 

 

Міський голова                                                                   Руслан СЕРПЕНІНОВ

 

 

Пошук документів

Корисні посилання