№231 від 28 травня 2021 року "Про продовження договору оренди майна комунальної власності без проведення аукціону"

28 травня 2021 року

Про продовження договору

оренди майна комунальної власності

без проведення аукціону

Розглянувши клопотання комунального некомерційного підприємства «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської міської ради, Звіт про оцінку майна, частини приміщення харчоблоку, пральні, лабораторії (матеріальної), площею 1,0 кв. м., розташованого за адресою: Рівненська область, Сарненський район, м.Сарни, вулиця Я.Мудрого,3, виконаний суб’єктом оціночної діяльності ФО Антонюк С.В.,  керуючись частиною 2 статті 18 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», статтями 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пунктом 141 Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 №483 «Деякі питання оренди державного та комунального майна» (із змінами), статтями 12, 13 Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», пунктами 17, 22, 23 Методики оцінки майна, затвердженої постановою КМУ від 10.12.2003 №1891, за погодженням з постійними комісіями міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Продовжити, без проведення аукціону, договір оренди нерухомого майна від 15.08.2018 № 08-18, що належить до комунальної власності, укладений з комунальним некомерційним підприємством «Сарненський центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської міської ради, частини приміщення харчоблоку, пральні, лабораторії (матеріальної), площею 1,0 кв. м, що знаходиться за адресою: 34500 Рівненська обл., місто Сарни, вулиця Я.Мудрого, 3, строком на 2 роки 11 місяців.
  2. Комунальному некомерційному підприємству «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської міської ради продовжити договір оренди на нежитлові приміщення, вказані в п.1 даного рішення, виклавши договір в новій редакції у відповідності до Примірного договору оренди нерухомого або іншого окремого індивідуально визначеного майна, що належить до державної власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 серпня 2020 р. № 820.
  3. Затвердити висновок про вартість майна, частини приміщення харчоблоку, пральні, лабораторії (матеріальної), площею 1,0 кв. м, що знаходиться за адресою: 34500 Рівненська обл., місто Сарни, вулиця Я.Мудрого, 3, виконаний суб’єктом оціночної діяльності ФО Антонюк С.В. станом на 31.03.2021 в сумі 8 000, 00 (вісім тисяч  гривень нуль копійок) (без урахування ПДВ).
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку (М’якішев І.Ф.), а організацію виконання рішення – на заступника міського голови Міщеню В.П.

Міський голова                                                                        Руслан СЕРПЕНІНОВ

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про затвердження рішень про надання та припинення надання соціальних послуг"

19 квітня 2024