У Сарнах до 25-річчя Конституції відзначили професіоналів

Сьогодні, 25 червня, перший заступник Сарненського міського голови Іван Назарець з нагоди Дня Конституції, у переддень свята, привітав кращих працівників різних сфер життєдіяльності Сарненської громади.

А також переказав щирі вітання з нагоди відзначення 25-ої річниці Конституції України від Сарненського міського голови Руслана Серпенінова, й від мешканців територіальної громади, висловив віншування до свята. Побажав міцного здоров’я, миру, добробуту в родинах, нових досягнень у професійній діяльності.

Вручив Грамоти Сарненської міської ради, за якісне виконання посадових обов’язків, високий фаховий рівень, вагомі трудові здобутки, активну життєву позицію та з нагоди Дня Конституції України представникам колективів громади. Серед нагороджених Ольга ДАНІЛОВЕЦЬ, Ігор МЕЛЬНИК, Вікторія МІНЧУК, Антоніна ПОСПЕХОВА, Антоніна ХАНБЕКОВА.

У знак вшанування пам'яті подвижників української незаллежності відбулось символічне покладання квітів до пам'ятника Тарасу Шевченку.

Більше фото за посиланням:

25 квітня 2024
№ від 25 квітня 2024 року "Про схвалення Програми надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, після досягнення 18-річного віку на 2025 - 2027 роки"

25 квітня 2024
№ від 25 квітня 2024 року "Про відмову у наданні статусу дитини, яка  постраждала  внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, Шелайкіній Софії Владиславівні"

25 квітня 2024
№ від 25 квітня 2024 року "Про надання статусу дитини-сироти "

25 квітня 2024
№ від 25 квітня 2024 року "Про надання статусу дитини-сироти"