, Адміністратор

У день професійного свята завітали у гості до податківців

Сьогодні з нагоди відзначення Дня податкової служби в Україні заступник міського голови Володимир Міщеня, голова районної державної адміністрації Олександр Кохан та консультант голови районної ради Микола Костецький привітали податківців у актовій залі інспекції.

Щирі слова вітань переказав Володимир Міщеня від Сарненського міського голови Руслана Серпенінова працівникам Сарненської ДПІ ГУ ДПС у Сарненській області та Головного управління ДПС у Рівненській області ДПС України на території обслуговування Сарненського району. А ще за досягнуті результати в роботі, високий професіоналізм та з нагоди відзначення професійного свята вручив Грамоти Сарненської міської ради Аллі БІЛОУС, Галині КОВАЛЬЧУК і Тамарі ЯНОК.

Галарея до статті

Останні документи

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 14 січня 2022 року "Про затвердженняподання до суду  про призначення опікуна для недієздатної особи"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 14 січня 2022 року "Про затвердженняподання до суду  про призначення опікунів для недієздатної особи"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 14 січня 2022 року "Про затвердженняподання до суду  про призначення опікуна для недієздатних осіб"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 14 січня 2022 року "Про затвердженняподання до суду  про призначення опікуна для недієздатної особи"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 11 січня 2022 року "Про встановлення режиму роботи  ательє з ремонту одягу в орендованому приміщенні у м.Сарни по вул. Ярослава  Мудрого, 8"

Пошук документів

Корисні посилання