Про освітню субвенцію та поштові відділення зв‘язку

...

звернуться депутати міської ради до Кабінету Міністрів, Верховної Ради та народних депутатів України

Напередодні пленарного засідання п’ятої сесії Сарненської міської ради, що проходитиме 28 травня, всі питання розглянули постійні профільні комісії. Загалом, згідно з порядком денним, предметом спільного обговорення стане 72 питання.

Активно депутати обговорюють звернення до КМУ та ВРУ, профільних Міністерств щодо збільшення обсягу освітньої субвенції та недопущення закриття відділень поштового зв‘язку.

- Сьогодні я і всі обранці громади не просто усвідомлюємо проблеми недофінансування та ймовірність закриття відділень поштового зв’язку нашої громади, а й маємо стати на захист учителів і пенсіонерів, які опинилися в числі незахищених верств населення країни через події, що відбуваються,- каже Руслан Серпенінов. - Щодо освітньої субвенції, зокрема, то недофінансування галузі становить 36 мільйонів гривень. Тому й звертаємося до КМУ з вимогами: провести перерахунок освітньої субвенції з максимальним наближенням до потреби кожного закладу загальної середньої освіти за коефіцієнтом фактичної розрахункової наповнюваності класів; про зміну формули нарахування, врахувати частку сільського населення для визначення розрахункової наповнюваності класів у формулі розрахунку обсягу освітньої субвенції для територіальних громад із кількістю жителів понад 40 тис. осіб.

Серед проєктів рішень є такі, що стосуються внесення змін до бюджету Сарненської міської територіальної громади, цільових Програм, затвердження Положень про діяльність деяких відділів, внесення змін до окремих рішень, реорганізації об’єктів комунальної власності громади, земельних питань.

Пленарне засідання п’ятої позачергової сесії міської ради восьмого скликання відбудеться 28 травня 2021 року о 12.00 в актовій залі МБК «Залізничник» (м. Сарни, вул. Залізнична 18).

18 квітня 2024
№ від 18 квітня 2024 року "Про зняття із квартирного обліку та виключення із списків громадян, які користуються правом отримання житла у виконавчому комітеті Сарненської міської ради"

18 квітня 2024
№ від 18 квітня 2024 року "Про схвалення змін до Програми  підтримки спортсменів, тренерів, спортивних команд Сарненської міської територіальної громади на 2022-2024 роки"