, Адміністратор

Нагадуємо про правила безпеки на воді

На території громади встановилася спекотна  погода. Розпочався купальний сезон і на жаль, зафіксовано  перший трагічний випадок. Так 21 червня на водоймищі в с.Орлівка поблизу Сарн,  втопився мешканець міста Сарни 1996 р.н.

Тому, звертаємося до мешканців та гостей громади, дотримуватись правил поведінки на воді, особливо під час купального сезону, бути обережними і дбати про безпеку свого життя та оточуючих вас людей. Пам’ятайте, що відпочинок на воді може не тільки приносити задоволення, але й закінчуватись трагічними наслідками, тому:

-  не запливайте далеко від берега на велику глибину;

-  не пірнайте з містків, дамб, дерев, високих берегів;

-  не розпивайте спиртні напої  і не купайтеся в нетверезому стані;

-  ні в якому разі не залишайте без нагляду дітей!

Будьте вкрай уважними та дотримуйтесь правил безпечної поведінки під час відпочинку на водоймищах.

 

Відділ з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту та мобілізаційної роботи Сарненської міської ради.

Останні документи

Документи → Проєкти рішень радиПро внесення змін до рішення Сарненської міської ради від 25.02.2021 №94 «Про затвердження Положення про відділ архітектури та містобудування управління житлово-комунального господарства, транспорту, містобудування, архітектури та управління

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 09 грудня 2021 року "Про розгляд заяви громадянина (особа) про внесення змін в його облікові дані, шляхом включення до складу сім’ї неповнолітньої дитини."

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 09 грудня 2021 року "Про затвердження подання до суду про призначення опікуна для недієздатної особи"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 09 грудня 2021 року "Про встановлення режиму роботи пересувної тимчасової споруди «Фішка» у м.Сарни по вул. Широка"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 09 грудня 2021 року "Про встановлення тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням альтернативних джерел енергії, для КП «Сарнитеплосервіс»"

Пошук документів

Корисні посилання