Навчання дітей основам безпеки життєдіяльності

Охорона життя дитини є пріоритетним завданням  Сарненської громади, заходи які проводяться  в даному напрямку, сприяють збереженню та зміцненню здоров’я дітей. Саме у дитячому  віці у дитини формуються основи здорового способу життя, норми безпечної поведінки.

Безпека життєдіяльності дитини – це формування у неї свідомого ставлення до збереження особистого життя здоров’я шляхом надання теоретичних знань, практичних умінь, вправляння у практичних ситуаціях.

Саме тому на виконання розпорядження міського голови Руслана Серпенінова, щодо навчання населення громади до дій у надзвичайних ситуаціях, управлінням освіти спільно із відділом з надзвичайних ситуацій, цивільного захисту та мобілізаційної роботи,   організовуються та проводяться, на базі місцевої пожежної частини ГУ ДСНС України у Рівненській області, екскурсії.

Так 10 червня 2021 року учні 3-го класу Сарненської початкової школи із задоволенням відвідали пожежну частину м.Сарни. Дітей цікавило все: пожежні машини, форма пожежника, побут. З цікавістю учні слухали розповідь пожежників про їх нелегку працю, швидкість виконання своїх завдань, вміння діяти грамотно, чітко, впевнено, надаючи допомогу потерпілим.    Особливо цікавою була розповідь рятувальника про необхідність бути обережним і уважним, постійно дотримуватись правил безпечної поведінки.
 Школярі роздивлялись пожежні автомобілі та пожежно-рятувальне обладнання. Діти мали можливість поміряти і одягнути на себе захисне спорядження пожежників, їх одяг, відчути себе справжніми вогнеборцями. А яке здивування і захоплення викликало у школярів демонстрація практичного заняття пожежників: сирена, виїзд пожежної машини, гасіння умовної пожежі. Учні залюбки фотографувались біля машин. Після екскурсії з цікавістю ділилися своїми враженнями.

Відділ з надзвичайних ситуацій, цивільного захисту

та мобілізаційної  роботи Сарненської міської ради.

25 квітня 2024
№ від 25 квітня 2024 року "Про схвалення Програми надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, після досягнення 18-річного віку на 2025 - 2027 роки"

25 квітня 2024
№ від 25 квітня 2024 року "Про відмову у наданні статусу дитини, яка  постраждала  внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, Шелайкіній Софії Владиславівні"