Вітання зі святом трійці!

ДОРОГІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ!

Прийміть найщиріші вітання із Днем Святої Трійці, святом, яке символізує єдність Бога-отця, Бога-сина і Духа Святого. З настанням літа природа наповнюється неймовірно яскравими кольорами та пахощами різнотрав’я. Тож не випадково, ці дні ми називаємо Зеленими святами, адже зелений - це колір вічного життя та благодаті.

Квіти, гілочки та духмяні трави, освячені на Трійцю – надійний оберіг, який захищає наші оселі від негараздів. Кожному з нас важливо бути милосердними, примножувати добро, цінувати кожну мить життя і подякувати Господу за усе, що ми маємо сьогодні.

Здоров'я вам міцного, мирного неба, злагоди і родинного затишку! Нехай Ангели Божі допомагають, а життя буде сповнене радості і щастя.

Руслан СЕРПЕНІНОВ,

Сарненський міський голова.

25 квітня 2024
№ від 25 квітня 2024 року "Про схвалення Програми надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, після досягнення 18-річного віку на 2025 - 2027 роки"