РЕМОНТНІ РОБОТИ МОСТУ В КРИЧИЛЬСЬКОМУ СТАРОСТИНСЬКОМУ ОКРУЗІ РОЗПОЧАТО

Міст, збудований ще у 2013 році, слугує головним сполученням між селами Кричильського старостинського округу. У зв’язку з частою експлуатацією мосту мешканцями, окремі елементи мостової конструкцї вже давно потребували заміни. Тому час від часу проводили частковий ремонт для забезпечення безпечних умов проїзду через міст.

За дорученням міського голови питання передбачення коштів у бюджеті Сарненської міської територіальної громади на капітальний ремонт мосту у Кричильському старостинському окрузі розглядалось на засіданні виконавчого комітету. У результаті розгляду цього питання були виділені кошти на заміну настилу мостової конструкції. Зі слів старости Тараса Банацького, роботи будуть проводитися протягом цього тижня із залученням мешканців та працівників старостинського округу.

Галарея до статті

27 березня 2024
№ від 27 березня 2024 року "Про погодження місця для надання послуг з прокату електросамокатів"

27 березня 2024