РЕМОНТНІ РОБОТИ МОСТУ У ЛЮХЧАНСЬКОМУ СТАРОСТИНСЬКОМУ ОКРУЗІ ЗАВЕРШЕНО

Важливим для мешканців сіл громади є належне функціонування мостових конструкцій, які служать для сполучення між селами та для господарських потреб жителів найближчих населених пунктів.
     Одна з таких у Люхчанському старостинському окрузі вже давно потребувала ремонту. Адже збудований міст давно і експлуатувався мешканцями часто. Більшість елементів мостової конструкції зносились і потребували заміни. Завдяки спільним ініціативам та злагодженим діям мешканців Люхчанського старостинського округу з Сарненською міською радою, цієї осені на мостовій конструкції повністю замінили 3/4 частини настилу та половину перил.
     Ремонтні роботи мали розпочати ще навесні, однак, у зв’язку з воєнним станом, вирішення задавненої проблеми стало можливим лише тепер. Для мешканців ці роботи є вкрай значущими, а належно діючий міст через річку Случ - великою необхідність сьогодення.
Галарея до статті

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про затвердження рішень про надання та припинення надання соціальних послуг"

19 квітня 2024