НА САРНЕНЩИНІ ПРОДОВЖУЮТЬСЯ РОБОТИ З ОБЛАШТУВАННЯ СПОРУД ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

За кошти бюджету Сарненської міської територіальної громади в будівлі Комунального закладу  «Центр дитячої та юнацької творчості» продовжуються роботи з облаштування укриття. Зокрема, в ньому встановили нові вхідні двері, систему вентиляції, додаткове освітлення, обладнали санвузли та провели роботи із ремонту зовнішньої гідроізоляції. Приміщення невдовзі зможе виконувати функцію найпростішого укриття у разі виникнення загрози життю громадян.

Також на засіданні виконкому було виділено кошти на облаштування споруд цивільного захисту в приміщеннях  таких комунальних закладів, як: «Будинок культури «Сузір’я», «Палац культури» та «Сарненська централізована система публічно-шкільних бібліотек». Адже безпека мешканців громади -   основний пріоритет для  місцевої влади!

Галарея до статті

26 квітня 2024
№ від 26 квітня 2024 року "Про схвалення змін до Програми підтримки творчих колективів, аматорських об’єднань, виконавців, митців, діячів культури, учнів мистецьких шкіл громади на  2022-2024 роки"

26 квітня 2024