У КОРОСТСЬКОМУ СТАРОСТИНСЬКОМУ ОКРУЗІ - РЕМОНТ МОСТУ, ПРИБИРАННЯ ТЕРИТОРІЙ

- стали пріоритетними напрямками роботи з благоустрою впродовж останніх тижнів
Літні щоденні справи працівників старостинського округу та комунальників повняться великою кількістю сезонних робіт. За перші тижні літа спільними стараннями мешканців сіл та спеціалістів КП «Екосервіс» облагороджено території загального користування, обкошено біля адмінприміщення округу, пам'ятника Тарасу Шевченку, стадіон та кладовище у Коросту. Такі ж роботи тривають в Одринках та Малому Вербчому.
Важливою, вже вирішеною справою , що була багаторічною проблемою, є відремонтований міст через річку Горинь, який з’єднує села Корост, Поляни, Одринки й Угли. Збудували його 10 років тому, експлуатували часто. Деякі елементи моста зносилися й потребували заміни. А тепер - необхідний багатьом місцевим жителям міст функціонує належним чином.
За організацією виконання цих й багатьох інших завдань стежить староста Віктор ТИТЕЧКО. Проміжні результати зробленого помітні кожному, хто завітає до будь-якого з сіл цього округу громади.

25 квітня 2024
№ від 25 квітня 2024 року "Про звіт щодо виконання бюджету Сарненської міської територіальної громади   за І квартал 2024 року"

25 квітня 2024
№ від 25 квітня 2024 року "Про схвалення Програми розвитку земельних відносин і охорони земель Сарненської міської територіальної громади на 2025 – 2027 роки"