ЩОДЕННІ КЛОПОТИ В ЛЮХЧАНСЬКОМУ ОКРУЗІ

відрізняються численною кількістю робіт з благоустрою у літні погожі передсвяткові дні
А все тому, що вже в найближчі вихідні відзначатимемо свято Трійці й мешканці округу стараються причепурити населені пункти якнайстаранніше. У щоденних справах працівникам старостинського округу допомагають комунальники.
Спільними стараннями мешканців сіл та спеціалістів КП «Екосервіс» обкосили території біля адмінприміщення старостинського округу, обабіч дитячого майданчика, пам'ятного знака, та довкола кладовища в селі Люхча. Там, до речі, ще й взялися прибрати зарослі акації, обробляють чагарники гербіцидами. Опоряджаючи кладовище, зі зрізаних дерев заготовили дрова на зиму, для опалення адмінприміщення. Нещодавно, на подвір’ї якого, також, прибрали велику купу попелу, яка збиралась більше 10 років, викорчували зарослі кущів і бур'янів, згорали ділянку й посадили городину.
Спекотні червневі дні швикоминучі у вирі клопотів про благоустрій, належну життєдіяльність сіл. Щоденно в порядку денному безліч завдань у старости Ірини ВАГНЕР, працівників старостинського округу й комунальників. Проте, результати спільних старань видно неозброєним оком.  На черзі - села Дубки, Обірки, Глушиця та Глушицьке. Там заплановано провести такі ж види робіт. А ще, найближчим часом, частково ремонтуватимуть міст, що з’єднує Люхчу та Обірки. Капітальний ремонт мосту проведуть пізніше, по завершенні війни у країні.

25 квітня 2024
№ від 25 квітня 2024 року "Про участь матері у вихованні дитини"

Документи → Проєкти рішень ради
25 квітня 2024