Зміна тарифів на виробництво теплової енергії

ТОВ «Новозайм-Ост» повідомляє про намір здійснити зміну тарифів на виробництво теплової енергії, яка виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії, її транспортування та постачання, для потреб  населення, установ та організацій, які фінансуються з державного і місцевих бюджетів, м.Сарни.

Тарифи визначені відповідно до ст.20 Закону України «Про теплопостачання» на рівні 90%  середньозважених тарифів на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу, для потреб населення, установ та організацій, що фінансуються з державного і місцевих  бюджетів по Рівненській області, розрахованих  Державним Агентством з енергоефективності та енергозбереження України й оприлюднених на офіційному сайті від 23.09.2022року.

Споживач

Середньозва-жений тариф на теплову енергію,   розрахований Агентством, грн/Гкал(без ПДВ)

Плановий тариф для підприємства грн/Гкал(без ПДВ)

Середньозважені тарифи

Плановий тариф на виробництво теплової енергії грн/Гкал (без ПДВ)

Діючий тариф

Зміна тарифу,

на транспорту-вання

грн/Гкал(без ПДВ)

на постачання грн/Гкал (без ПДВ)

Бюджетні установи

3461,62

2638,69

25,86

2612,83

Вартість 1 Гкал, грн (з урахуванням ПДВ)

3166,43

31,03

3135,40

Керуючись Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України №130 від 05.06.2018 «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності», ТОВ «Новозайм-Ост» доводить до відома споживачів цю інформацію про намір здійснити зміну тарифів на виробництво теплової енергії, яка виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії, її транспортування та постачання, для потреб  населення, установ та організацій, які фінансуються з державного і місцевих бюджетів, м.Сарни шляхом розміщення  на офіційному веб-сайті Сарненської міської ради в мережі Інтернет  та на  інформаційних стендах.

Всі зауваження та пропозиції  в письмовій формі  підлягають реєстрації та обов’язковому розгляду ТОВ «Новозайм-Ост», надісланих на адресу: Адреса: 34500, Рівненська обл., Сарненський р-н, місто Сарни, вул.Белгородська, будинок 27 ТОВ «Новозайм-Ост» телефони  для довідок 068-726-27-64, або  на адресу: Сарненська міська рада, вул. Широка, 31, м. Сарни, Рівненська обл., 34500, телефон 3-50-85. Строк, протягом якого приймаються зауваження та пропозиції, складає 7 календарних днів з дня повідомлення споживачів про намір здійснити зміну тарифів.

26 липня 2024
Про звіт щодо виконання бюджету Сарненської міської територіальної громади   за І півріччя 2024 року

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Липень
25 липня 2024