БУДЕННІ ЛІТНІ КЛОПОТИ РЕМЧИЦЬКОГО ОКРУГУ

У червні сезонні роботи з благоустрою в Ремчицькому старостинському окрузі ведуться задля надання чистого, прибраного вигляду всім куточкам населених пунктів. Відтак, літні щоденні справи працівників старостинського округу та комунальників представлені великою кількістю робіт.
За перші тижні літа спільними стараннями мешканців сіл та спеціалістів КП «Екосервіс» облагороджено території загального користування, обкошено біля адмінприміщення округу, пам'ятника загиблим односельчанам у с. Ремчиці.
У селах округу впорядковують території сміттєзвалищ. Посилено наводять лад на територіях кладовищ Ремчиць та Тріскинь. На черзі - Яринівка. На кладовищах, зокрема, косять траву, прибирають зарослі акації, обробляють чагарники гербіцидами.
Комунальники спільно з працівниками округу належної уваги відводять клумбам у селах. Висадили квіти, періодично їх прополюють та просапують.
За організацією виконання цих й багатьох інших завдань стежить староста Леонід ДОЛІД. Проміжні результати зробленого помітні кожному, хто завітає до будь-якого з сіл цього округу нашої громади.

26 квітня 2024
№ від 26 квітня 2024 року "Про схвалення змін до Програми підтримки творчих колективів, аматорських об’єднань, виконавців, митців, діячів культури, учнів мистецьких шкіл громади на  2022-2024 роки"

26 квітня 2024
№ від 26 квітня 2024 року "Про надання дозволу на списання паливно-мастильних матеріалів"