Щирі вітання з нагоди ювілейного Дня народження володарці надзвичайного хисту й неповторного голосу, залюбленій в українську народну пісню - Галині Ковтун!

Талант помножений на неймовірну снагу й працездатність - дали результат. Галина отримала від бабусі  кількасотенний пісенний спадок,  поповнила когорту унікальних носіїв Поліської культури, стала відомою співачкою. ЇЇ покликання - велична щедра і прекрасна українська пісня. Дбайливо,  й  самовіддано передає іменинниця мистецькі знання й уміння юному поколінню, старанно працює з дітьми.
У непростому воєнному сьогоденні  творчий доробок Галини Ковтун підтримує патріотичний дух співвітчизників, вселяє віру й надію в світле майбутнє держави та її народу.
Сьогодні ювілярка під час зустрічі з міським головою Русланом Серпеніновим, посадовцями й активістами громади отримала почесні нагороди.

Документи → Проєкти рішень ради
24 квітня 2024
Про затвердження Програми забезпечення виконання судових рішень та виконавчих документів на 2025-2027 роки

Документи → Проєкти рішень ради