85 кращих вихованців закладів освіти громади нагородили на фестивалі «Творча обдарованість»

Сьогодні, 31 травня, у КЗ «Палац культури» за підсумками навчального року, визначили та нагородили пам’ятними кубками «Творча обдарованість - 2021» переможців фестивалю.

Зокрема, нагородили талановитих, здібних та обдарованих дітей. Фестиваль цьогоріч провели вперше так масштабно, адже відзначили переможців конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, Всеукраїнських учнівських турнірів, олімпіад різних напрямів, заходів культурно-мистецького спрямування. Кількість обдарованих дітей громади вражає!

Захід відбувся за участі Сарненського міського голови Руслана Серпенінова, його консультанта Олексія Лавора, начальниці управління освіти Діани Кошкіної та директорки БК «Залізничник», півфіналістки «Голосу країни» 11 сезону, Галини Куришко.

Нагороди вручили у чотирьох блоках. Відзначили кращих у номінаціях: «Майбутній науковець», «Юний натураліст», «Юне обдарування» та «Юні таланти».

Окремо вшанували та нагородили грамотами творчих педагогів Сарненщини, шістьох вчителів та керівників гуртків.

- Відзначаємо сьогодні дітей, талант яких помножений на старанність, - каже Руслан Серпенінов. - І я щиро від усієї душі дякую учителям та батькам вихованців, яких нагороджуємо. Адже ці діти є гордістю нашої громади та паростками надії української нації. Бажаю всім нашим юним жителям спраги до знань, успіхів та нових перемог.

28 березня 2024

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Березень
28 березня 2024
№ 67 від 28 березня 2024 року "Про вивчення, оцінку та громадське обговорення пропозиції Дубровицького міського голови Богдана Микульського про початок переговорів з питань організації співробітництва територіальних громад у сфері надання соціально"