, Адміністратор

День села відзначили у городці

Сьогодні, 22 травня, у день Святого Миколая, у с. Городець Сарненської міської територіальної громади традиційно святкують день села та відзначають Престольне свято.

Аби розділити радість цього дня та привітати городчан, на свято завітали керуючий справами виконавчого комітету Сарненської міської ради Вячеслав Шимко та начальник управління культури, туризму, молоді та спорту Едуард Раковець.

Вячеслав Мусійович привітав городчан з Днем села та передав щирі вітання з побажаннями добра, благополуччя та щастя від Сарненського міського голови Руслана Серпенінова.

- Село Городець віднедавна є частиною Сарненської громади і проходить період становлення,- каже Вячеслав Шимко. - Є багато амбітних планів у міського голови, депутатів, старости та жителів, які реалізуємо спільно.

Також Вячеслав Шимко та Едуард Раковець нагородили призами переможців різних номінацій онлайн-конкурсу «Городець у вишиванці», який провели напередодні свята, а також кращого рибалку. Ще нагороди вручили за результатами онлайн-конкурсів, які проводили представники «Палацу культури». Також, подарунки отримали капітани команд - учасиць спортивних змагань із футболу та волейболу.

Грамоту Сарненської міської ради керуючий справами та начальник управління культури, туризму, молоді та спорту вручили керівниці вокального ансамблю «Журавка» будинку культури с. Городець Наталії Кривко за вагомий вклад у популяризацію україської пісні, збереження традицій українського народу, високу професійну майстерність та з нагоди 20-річчя від дня заснування колективу.

Суттєво допомогли організувати Престольне свято в селі Городець працівники КЗ «Палац культури» Сарненської міської ради. Також, прикрасили свято самобутніми виступами аматорські колективи села.

Останні документи

Документи → Проєкти рішень ради
08 червня 2023
Про найменування нововідведеної вулиці в с. Орлівка

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
08 червня 2023
№ від 08 червня 2023 року "Про найменування нововідведеної вулиці в с. Орлівка"

Документи → Проєкти рішень ради
08 червня 2023
Про затвердження детальних планів території

Документи → Розпорядження міського голови → 2023 рік → Червень
07 червня 2023
№ 119 від 07 червня 2023 року "Про громадське обговорення проєкту договору про співробітництво Висоцької сільської територіальної громади та Сарненської міської територіальної громади"

Документи → Протоколи, рішення, результати поіменного голосування сесій ради → VIII скликання → 21 позачергова сесія від 31 травня 2023 року
07 червня 2023
Протокол № 21 від 31.05.2023

Пошук документів