, Головний редактор

САРНЕНСЬКА ГРОМАДА ОТРИМАЛА ПІДТРИМКУ ВІД НСЗУ

Сьогодні, 31 грудня, від Національної служби здоров’я України надійшли кошти на оплату медичних послуг для вторинної стаціонарної медичної допомоги у нашій громаді.
НСЗУ виділила більше 2 млн гривень для Сарненської громади. Ці кошти отримала Сарненська ЦРЛ, їх буде спрямовано на оплату праці працівників лікарні та ін.
До слова, перемовини з представниками НСЗУ щодо вирішення непростої ситуації у медичній сфері громади велися Сарненським міським головою Русланом Серпеніновим впродовж останніх місяців практично щоденно. Адже з жовтня, оплата праці лікарів та медперсоналу за обслуговування хворих на ковід-19 не проводиться.

Останні документи

Документи → Проєкти рішень 46-ї сесії міської ради
26 червня 2026
Про списання з балансу Сарненської міської ради житлових будинків на території  Ремчицького старостинського округу № 6

Документи → Проєкти рішень 46-ї сесії міської ради
26 червня 2026
Про списання з балансу Сарненської міської ради житлових будинків  на території Люхчанського старостинського округу № 9

Документи → Проєкти рішень 46-ї сесії міської ради
26 червня 2026
Про списання з балансу Сарненської міської ради квартири та житлових будинків на території Костянтинівського старостинського округу № 5

Документи → Проєкти рішень 46-ї сесії міської ради
26 червня 2026
Про передачу матеріальних цінностей Добровольчому формуванню № 1 Сарненської територіальної громади

Документи → Проєкти рішень чергового засідання виконавчого комітету
23 червня 2026
Про   порушення клопотання про присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»  

Пошук документів