ШАНОВНІ ФАХІВЦІ З ПРАВОВИХ ПИТАНЬ ГРОМАДИ!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята!
Сьогодні, 8 жовтня, відзначаємо День юриста. Ваша професія - це в першу чергу – відповідальність, адже професійна діяльність напряму пов’язана із знанням законів, уміння їх правильно тлумачити та вдало застосовувати у справах. Досвідчений юрист – це забезпечення сталої діяльності будь-якої установи, підприємства, організації, велика допомога людям у різних побутових ситуаціях та виграшні справи в судах.
Дякуємо за роботу, відповідальне ставлення до вирішення суперечливих справ та визнання справедливих рішень на благо громадськості. Бажаємо нових досягнень у кар’єрі юриспруденції. Міцного здоров’я, злагоди, спокою та фортуни по життю!

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про затвердження рішень про надання та припинення надання соціальних послуг"

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про затвердження розпорядження Сарненського міського голови від 11.04.2024 № 80 та внесення змін до рішення виконавчого комітету від 05.08.2022 року № 292"