, Адміністратор

Молодь Сарненської громади, з твоїм днем!

Прийміть вітання сьогодні у День молоді, юні тілом і душею люди, зі святом!

Якими є юнаки та дівчата нашої громади? Що турбує, які цілі перед ними стоять? Відповіді на ці питання дає круговерть щоденного життя нашого краю, цілий вир динамічних подій. Бо коли ще, якщо не в юності, встигати все, мати амбіції, вірити, що можна навчитись і пізнати розмаїття сучасного світу? Та й коли ще мріяти, якщо не в молоді роки?!

Безперечно, молодь громади - орієнтир руху, стимул до розвитку її мешканців. Саме завдяки цікавим, неочікуваним, неординарним підходам молодих амбітних людей ми розвиваємось, ростемо та ставимо недосяжні, на перший погляд, цілі і досягаємо їх.

Щиро віримо, що усе, що відбувається у громаді, - для змін на краще. Сила громади - у поєднанні прагнень і дій. А сьогодні ми, мешканці громади, єдині у тому, що віримо всі разом, спільно, у щасливе майбутнє нашої молоді! Задля перемін на краще живемо й працюємо!

Бажаю вам жити яскраво, повноцінно, цікаво, і надалі сягати недосяжного! Майте чітку визначеність у виборі, будьте незалежними від стереотипів! Саме у ваших, молоді мешканці, руках - розквіт нашої громади та країни! Вірю, що ви реалізуєте знання, уміння, таланти, увесь потенціал! Зичу міцного здоров’я та снаги!

З повагою

Сарненський міський голова

Руслан СЕРПЕНІНОВ.

Останні документи

Документи → Розпорядження міського голови → 2022 рік → Січень
27 січня 2022
№12 від 25 січня 2022 року "Про  затвердження плану заходів, спрямованих на розвиток системи спортивної реабілітації учасників бойових дій на 2022 та наступні роки"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
26 січня 2022
№ від 26 січня 2022 року "Про встановлення режиму роботи дитячих атракціонів на території міського скверу «Залізничник» та на центральній площі міста по  вул.Широкій у м. Сарни"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
26 січня 2022
№ від 26 січня 2022 року "Про встановлення режиму роботи дитячих атракціонів (електромобілі, сігвеї та батут) на центральній площі міста по вул.Широкій  у  м. Сарни  "

Документи → Проєкти рішень ради
26 січня 2022
Про передачу ноутбуків з балансу КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» Сарненської міської ради на баланс КЗ «Сарненська дитячо-юнацька спортивна школа» Сарненської міської ради

Документи → Проєкти рішень ради
26 січня 2022
Про припинення права оперативного управління майна

Пошук документів

Корисні посилання