, Адміністратор

Шановні діти сарненської громади!

Щиросердечно вітаю вас з Міжнародним днем захисту дітей!

Ви постійно даруєте радість своїми успіхами в різних сферах пізнання та творчості. Ви - наша гордість, наш вектор розвитку та руху, майбутнє громади та країни. Дякую за старанність і наполегливість у навчанні, любов до нашої громади та рідної країни!

Для дорослих немає більшого щастя у світі, аніж ваші посмішки. Піклуватися ж про вас – наш головний обов'язок. Кажу про кожного з батьків, про себе особисто, про вихователів, учителів і всіх, хто причетний до виховних процесів. Саме для розвитку та забезпечення потреб дітей живемо й працюємо.

Ваше дитинство - неповторна прекрасна пора сподівань і здійснення мрій, хай буде яскравим і незабутнім! Нехай буде небо завжди мирним, а кожен новий день - добрим і цікавим. Будьте щасливі!

З повагою

Руслан СЕРПЕНІНОВ,

Сарненський міський голова.

Останні документи

Документи → Рішення виконавчого комітету → 2021 рік → Жовтень№ від 20 жовтня 2021 року "Про розгляд звернення жительки с. Дубки (особа) щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 20 жовтня 2021 року "Про розгляд звернення жительки с. Велике Вербче (особа) щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 20 жовтня 2021 року "Про розгляд звернення жительки с. Кричильськ (особа) щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 20 жовтня 2021 року "Про розгляд звернення жительки с. Велике Вербче (особа) щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 20 жовтня 2021 року "Про розгляд звернення жительки с. Поляна (особа) щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»"

Пошук документів

Корисні посилання