Шановні працівники будівельної галузі Сарненської громади!

Вітаю вас з професійним святом -  Днем будівельника!

Споруди, будинки, інші об’єкти будівництва, які ви зводите повсюди у місті та селах,  є окрасами нашої громади, а життя мешканців завдяки вашим щоденним старанням, стає затишним та комфортним. Дякую вам за дотримання високих стандартів сучасного будівництва.

Бажаю міцного здоров'я, реалізації цікавих проєктів та здобуття нових досягнень!

Сарненський міський голова
Руслан СЕРПЕНІНОВ.

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про  розгляд звернення   Прозапас Людмили Олександрівни, жительки с. Цепцевичі, Сарненського району Рівненської області, щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»  "