Шановні школярі, освітяни, батьки!

Щиро вітаємо вас із Днем знань! Сьогодні розпочинається новий навчальний рік. Для дітей - це відкриття нової, але нелегкої дороги до знань, до нових вершин науки й пізнання. Усім, хто сідає за парти у навчальних закладах, бажаємо здобути якісні знання, досягти поставлених цілей, зустріти добрих і надійних друзів. Особливі слова вітань першокласникам, бо вони поринуть у безмежний і прекрасний світ знань.

Дорогі діти! Нехай для вас шкільні роки будуть легкими та цікавими. Успіхів, натхнення та впевненості у навчанні! Щира подяка вчителям і викладачам за неоціненну роботу розуму й серця! Батькам же зичимо міцного здоров'я, мудрості та сил!

Сарненський міський голова

Руслан СЕРПЕНІНОВ,

депутати міської ради.

Документи → Проєкти рішень ради