Вітаємо депутата міської ради Володимира Гарбара!

Сьогодні свій день народження відзначає

депутат Сарненської міської ради Володимир Гарбар!

Шановний Володимир Миколайович!

Вітаємо Вас з Днем народження!

Бажаємо міцного здоров'я! Приємного сьогодні і радісного завтра, красивих мрій і їх здійснення!

Хай кожен день буде сповнений гарним настроєм, душевними зустрічами і плідною працею!

Щастя і радощів у домівку, здоров'я і благополуччя родині, натхнення і творчості!

Нехай сонце заглядає у вікна, а щастя в серце!

25 квітня 2024
№ від 25 квітня 2024 року "Про надання дозволу на вчинення правочину"

25 квітня 2024
№ від 25 квітня 2024 року "Про участь матері у вихованні дитини"