Шановні журналісти Сарненської громади!

Щиро вітаю з професійним святом!
Ви обрали справу життя: день за днем занурюватись у вир подій, першими дізнаватися про їхній перебіг і створювати об'єктивну картину історії краю. Аналітичний підхід, об’єктивність у подачі суспільно-важливої інформації, акцент на актуальних темах – це те, що завжди визначає  журналістську працю, формує громадську думку.

Бажаю вам міцного здоров’я, особистого щастя, невичерпної енергії задля втілення в життя всіх задумів, планів і мрій. Нехай сенсації, які передаєте словом, будуть добрими, новини – позитивними, статті, інтерв‘ю, репортажі – яскравими. Гострого пера та визначних творчих злетів!

ІЗ повагою Сарненський міський голова,
Руслан СЕРПЕНІНОВ.

24 квітня 2024
№ від 24 квітня 2024 року "Про схвалення Програми підтримки творчих колективів, аматорських об’єднань, виконавців, митців, діячів культури, учнів мистецьких шкіл, місцевих авторів  громади на  2025-2027 роки"