«ОЛІМП» - ЧЕМПІОН РАЙОНУ З ФУТЗАЛУ

За підтримки Сарненської міської ради та районної асоціації футболу, 12 червня, у спорткомплексі "Сарни-Арена", відбулася фінальна частина першого чемпіонату Сарненського району з футзалу.
Результати ігор 1/4 фіналу:
"Олімп" (Сарни) - "Сокіл" (Осова) 3-1; "Колос" (Кричильськ) - "Темп" (Корост) 3-2; "Рокитне" (Рокитнівська ТГ) - Сарненський педагогічний фаховий коледж 3-6; "Фаворит" (Сарни) - "Штурм" (Олевськ) 4-0.
В наступному етапі переможців пар у "Фіналі чотирьох", за коловою системою, визначили кращих: "Олімп" - "Колос" 2-2; "Педколедж" - "Фаворит" 1-4; "Олімп" - "Педколедж" 4-0; "Колос" - "Фаворит" 1-1; "Олімп" - "Фаворит" 3-2; "Педколедж" - "Колос" 6-5.
Всі ігри проходили в цікавій та напруженій боротьбі. До останньої хвилини невідомі були призери турніру. У підсумковому результаті, п'єдестал пошани посіли команди Сарненської міської територіальної громади: 1 місце - "Олімп", 2 - "Фаворит", 3 - "Педколедж", 4 - "Колос".
Також визначили кращих гравців турніру в номінаціях: "Кращий воротар" - Андрій Тимошицький ("Фаворит"); "Кращий захисник" - Сергій Тимошицький ("Олімп"); "Кращий гравець" - Сергій Заєць ("Олімп"); "Кращий бомбардир" - Юрій Сорока ("Колос"); "Відкриття турніру" - Ілля Шевченко ("Педколедж").
Переможців та призерів чемпіонату району з футзалу міський голова Руслан Серпенінов, начальник відділу фізичної культури та спорту Віктор Михайлицький та голова Сарненської районної асоціації футболу Віталій Питель нагородили грамотами, медалями та кубками.
Більше у відео.

27 березня 2024
№ від 27 березня 2024 року "Про погодження місця для надання послуг з прокату електросамокатів"

27 березня 2024