ЛІТНІ БУДНІ ЛЮБИКОВИЦЬКОГО ОКРУГУ

заповнені широким спектром сезонних комунальних робіт
Впродовж останніх двох тижнів увага старости Павла ШКОДИЧА, працівників округу та КП «Екосервіс» звернута на те, аби навести лад у селах Білятичі, Любиковичі та Мар’янівка. Відтак, працівники округу спільно з комунальниками косять трав’яний покрив, доглядають за кущами, обробляють спецхімікатами зарослі акації й бур’янів на територіях біля адмінприміщення округу, закладів освіти, культури та довкола кладовищ. Відвели чимало уваги й заготівлі дров до настання холодної пори.
А ще привели у відповідність обеліск, згідно з чинним законодавством щодо декомунізації, оновили автобусну зупинку в Білятичах, побілили дерева та стовпи вздовж вулиць.
Також зрізали аварійні дерева на кладовищах, обкосили узбіччя доріг, футбольне поле біля Білятицької гімназії. Встановили громовідвід до приміщення православного храму та відремонтували сходи клубу в с. Білятичі.
Продовжать виконувати такі щоденні побутові справи і надалі, бо планують використати кожен погожий літній день і зробити все можливе для створення комфортних умов проживання у населених пунктах округу.

27 березня 2024
№ від 27 березня 2024 року "Про погодження місця для надання послуг з прокату електросамокатів"

27 березня 2024
№ від 27 березня 2024 року "Про встановлення режиму роботи салону краси  «BLOOM» по вул. Княгині Ольги, 23 у м. Сарни"