, Головний редактор

14 ЧЕРВНЯ - ДЕНЬ ДОНОРА

Сьогодні світ відзначає День донора крові. У цей день вшановуємо всіх, хто бодай раз поділився з іншими частиною себе і таким чином допоміг врятувати чиєсь життя, а іноді — життя й долю цілих родин.
Від рашистських ракет, снарядів, мін вже тисячі людей отримали важкі поранення, і врятувати їх життя вдалося завдяки самовідданій роботі лікарів та донорській крові. 
Донорська кров може врятувати пацієнтів онкологічних, хірургічних й опікових відділень у цивільних лікарнях, а тепер — у нашій новій реальності — і військових шпиталях. Водночас донорську кров використовують перинатальні центри, що в разі складних ситуацій дає шанс на життя новим українцям і їхнім мамам.
 14 червня - Всесвітній день донора крові, і ця дата сьогодні особливо важлива саме для українців. У час війни кількість бажаючих наших громадян стати донорами крові зросла щонайменше вдвічі, кажуть лікарі.
Якщо у вас немає проблем зі станом здоров’я та протипоказань, ви можете зробити дуже добру справу та врятувати чиєсь життя - здати кров.
Величезна подяка донорам за таку благородну справу, адже життя людини - найвища цінність на землі, а порятунок його – найвища честь.

Останні документи

Документи → Проєкти рішень ради
01 грудня 2022
Про затвердження змін до Програми розвитку та збереження архівних фондів на 2022-2024 роки

Документи → Проєкти рішень ради
01 грудня 2022
Про затвердження рішень виконавчого комітету міської ради, прийнятих у міжсесійний період

Документи → Проєкти рішень ради
01 грудня 2022
Про припинення відокремленого підрозділу в с. Висове дошкільного навчального закладу «Сонечко» с. Цепцевичі з короткотривалим перебуванням дітей загального розвитку

Документи → Проєкти рішень ради
01 грудня 2022
Про передачу паливно-мастильних матеріалів на баланс Сарненської міської ради

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
30 листопада 2022
№ від 30 листопада 2022 року "Про Програму фінансової підтримки комунальної установи «Інспекція з благоустрою Сарненської міської територіальної громади» Сарненської міської ради на 2022 - 2024 роки"

Пошук документів