, Головний редактор

ЗМІНИ ДО БЮДЖЕТУ ГРОМАДИ ТА ДО ПРОГРАМИ ПІДТРИМКИ ТЕРОБОРОНИ

ЗМІНИ ДО БЮДЖЕТУ ГРОМАДИ
ТА ДО ПРОГРАМИ ПІДТРИМКИ ТЕРОБОРОНИ
стали головними питаннями, які обговорили на останньому засіданні виконавчого комітету Сарненської міської ради
А провели його сьогодні, 6 квітня. Загалом розглянули 16 питань (із питанням «Різне»), що стосуються різних сфер життєдіяльності міської територіальної громади. З 24 членів міськвиконкому участь в онлайн-засіданні взяли 20.
Значної уваги відвели змінам до бюджету Сарненської міської територіальної громади на 2022 рік.
Члени виконокому внесли зміни до Програми підготовки територіальної оборони та місцевого населення до участі в русі національного спротиву у Сарненській міській територіальній громаді на 2022-2024 роки. Ці зміни зумовлені необхідністю у додатковому фінансуванні для потреб тероборони у час війни.
Рішеннями виконкому встановили середні ціни на ритуальні послуги та товари ритуальної належності для КП «Екосервіс», затвердили тарифи на платні послуги, що надаються КНП «Сарненський центр первинної медико-санітарної допомоги» у новій редакції, погодили використання деяких житлових об’єктів у громаді. Розглянули звернення мешканців громади та затвердили акти обстежень зелених насаджень, що підлягають видаленню та ін.
Насамкінець Сарненський міський голова Руслан Серпенінов поінформував членів виконавчого комітету про роботу, яка ведеться у нашій громаді в час війни. Очільник громади довів до відома про допомогу, що надається внутрішньо переміщеним особам, військовим та постраждалим внаслідок війни громадянам щоденно. Руслан Петрович повідомив дані по кожному з напрямів роботи.
Детально про роботу, яка ведеться у Сарненській громаді, можна кожного дня почитати у Телеграм каналі та на фейсбук-сторінці Сарненської міської ради.
Більше у відео.

Останні документи

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
24 червня 2024
№ від 24 червня 2024 року "Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами в населених пунктах Сарненської міської територіальної громади"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
24 червня 2024
№ від 24 червня 2024 року "Про надання одноразової грошової допомоги мешканцям Сарненської міської територіальної громади"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
24 червня 2024
№ від 24 червня 2024 року "Про надання допомоги на поховання"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
24 червня 2024
№ від 24 червня 2024 року "Про схвалення змін до Програми соціального захисту громадян «Турбота» на 2022-2024 роки  "

Документи → Проєкти рішень 29-ї сесії міської ради
24 червня 2024
 Про затвердження змін до Програми соціального захисту громадян «Турбота» на 2022-2024 роки

Пошук документів