АДРЕСНУ ДОПОМОГУ  НАПРАВИЛИ  ДО ЧЕРНІГОВА

Сьогодні, 9 квітня, фура гуманітарної допомоги відправилась з нашої громади до Чернігівщини, де населення, після звільнення від жорстоких загарбників, дуже потребує продуктів і найнеобхідніших речей.
   Від Сарненської громади загрузили та направили 1000 продуктових пакетів. Ініціаторами проведення такої важливої, в час війни, волонтерської справи - направлення допомоги постраждалим мешканцям Чернігівщини - стали Рівненська ОВА та Асоціація ОТГ. Долучились до наповнення гуманітарного вантажу Сарненська, Немовицька, Вирівська, Клесівська, Степаньська, Миляцька, Старосільська та Малинська громади.
   Відтак, на рівні громад та адміністрації, всі разом маємо сформувати 850 тисяч продовольчих наборів, таку кількість визначено Урядом. А вже на місці, волонтери та працівники Чернігівської ОВА, роздадуть їх адресно – сім’ям, для яких ці продукти є життєво необхідними.
Разом ПЕРЕМОЖЕМО!
Все буде УКРАЇНА!
Більше у відео.

19 квітня 2024