№ 873 від 21 березня 2022 року "Про порядок денний позачергової дванадцятої сесії Сарненської міської ради восьмого скликання "

21  березня  2022 року

№ 873

Відповідно до частини 15 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», глави ІV «Порядок денний сесії» розділу ІІ «Сесії міської ради» Регламенту Сарненської міської ради, затвердженого рішенням  міської ради  від 20 листопада 2020 року № 13 (зі змінами), міська рада

В И Р І Ш И Л А:

Затвердити порядок денний позачергової 12-ї сесії Сарненської міської ради восьмого скликання:

1. Про внесення змін до Програми запобігання виникненню, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та протидії пожежам у природних екосистемах Сарненської міської територіальної громади на 2022 – 2024 роки.
  2. Про внесення змін до Програми підготовки територіальної оборони та місцевого населення до участі в русі національного спротиву в Сарненській міській територіальній громаді  на 2022 - 2024 роки.
  3. Про внесення змін до  Програми розвитку вторинної/спеціалізованої медичної допомоги на території  громади та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської міської ради на 2022-2024 роки.
  4. Про затвердження Програми фінансової підтримки комунального підприємства готель «Случ» Сарненської міської ради на 2022 рік.
  5. Про передачу бензину з балансу Комунальної установи «Інспекція з благоустрою міста Сарни» Сарненської міської ради на баланс Сарненської міської ради.
  6. Про визнання головного розпорядника бюджетних коштів на 2022 рік  щодо здійснення окремих видатків.
  7. Про надання згоди на списання паливно-мастильних матеріалів у період особливого правового режиму воєнного стану.
  8. Про внесення змін до бюджету Сарненської міської територіальної громади на 2022 рік.
  9. Різне.

Міський голова                                                                         Руслан СЕРПЕНІНОВ

Документи → Проєкти рішень ради
15 квітня 2024