, Головний редактор

БЮДЖЕТ ТА ПРОГРАМА СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО ТА КУЛЬТУРНОГО РОЗВИТКУ ГРОМАДИ НА 2022 РІК

БЮДЖЕТ ТА ПРОГРАМА СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО ТА КУЛЬТУРНОГО РОЗВИТКУ ГРОМАДИ НА 2022 РІК
стали головними питаннями, які обговорили на останньому засіданні виконавчого комітету Сарненської міської ради
А провели його вчора, 20 грудня. Загалом розглянули 20 питань. Найбільше уваги відвели бюджету Сарненської міської територіальної громади на 2022 рік. Члени виконкому заслухали Олену Радько, начальницю фінуправління, з проєктом бюджету, у якому врахували більшість пропозицій, які озвучували впродовж року. Тому майже не ставили питань, лише конкретизували окремі моменти. Обговорили детально й Програму соціально-економічного та культурного розвитку на 2022-2024 роки. Рішеннями виконкому погодили бюджет та програму, а депутати голосуватимуть за них вже на наступній сесії, засідання якої відбудеться 23 грудня.
Члени виконкому внесли зміни до різних програм та рішень, призначили комісії для обстежень стану житлових об’єктів, погодили назви нововідведених та перейменованих вулиць. А ще затвердили план роботи виконкому на наступний рік і розглянули листи, заяви, звернення громадян та інше.
Насамкінець, Руслан Серпенінов подякував членам виконкому за спільну плідну роботу у 2021 році.
-Рік був дуже непростим, але ми завершуємо його на позитивній ноті, - каже Руслан Петрович. - Наша громада, практично, тільки утворилась на початку цього року, а ми спільно з членами виконкому, депутатами, представниками комунальних установ, закладів, підприємств виконали багато робіт. Особливої великої уваги відвели вирішенню питань, які стосувались ліквідації сільських рад, передачі майна, організації усього комплексу робіт безпосередньо на місцях, у старостинських округах.
Ми багато зробили, а вдасться нам зробити ще більше, переконаний, й у наступному році. Дякую за поради, підказки, допомогу, участь у вирішенні питань, сприяння заради розвитку нашої громади, мешканцям, за розуміння та підтримку народним депутатам Сергію Євтушку, Сергію Литвиненку, головам Рівненської ОДА Віталію Ковалю, Сарненської РДА Олександру Кохану та районної ради Ярославу Яковчуку.
Сарненська громада має гарний потенціал, і ми маємо розуміти, що проблеми, що накопились у попередні роки, неможливо вирішити одразу, але, за підтримки виконавчої влади та народних депутатів, нам це обов’язково вдасться. Бажаю міцного здоров’я, успіхів та веселих новорічно-різдвяних свят.
Більше фото тут.

Останні документи

Документи → Проєкти рішень міської ради 19-ї сесії
24 березня 2023
Про внесення змін до Програми  розвитку житлово-комунального господарства на території Сарненської міської територіальної громади на 2021-2024 роки

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
24 березня 2023
Про внесення змін до рішення виконавчогокомітету міської ради від 09.07.2021 № 376«Про затвердження Положення про опікунську раду при виконавчому комітеті Сарненської міської ради та її складу» (зі змінами)

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
24 березня 2023
Про затвердження рішень про надання та припинення надання соціальних послуг

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
24 березня 2023
Про розгляд заяви ТОВ «Полюс-Сервіс» щодо надання дозволу на розміщення засобу зовнішньої реклами

Документи → Проєкти рішень міської ради 19-ї сесії
24 березня 2023
Про внесення змін до Програми   по здійсненню благоустрою на 2022-2024 роки

Пошук документів