Р І Ш Е Н Н Я

21 березня 2022 року                                                                                     № 875

Про внесення змін до Програми підготовки

територіальної оборони та місцевого населення

до участі в русі національного спротиву в Сарненській

міській територіальній громаді  на 2022 - 2024 роки

Керуючись пунктом 22 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни до Програми підготовки територіальної оборони та місцевого населення до участі в русі національного спротиву в Сарненській міській територіальній громаді на 2022 – 2024 роки (далі – Програма), затвердженої рішенням Сарненської міської ради № 743 від 16.02.2022, а саме:

1.1.У Додатку 1 до Програми в розділі  «Завдання IV. Формування та комплектування військових частин Сил Територіальної Оборони Збройних Сил України» пункти  1,  3 та розділ «Разом за завданням ІV» викласти в новій редакції:

Найменування заходу

Обсяги витрат

тисяч гривень

Джерело фінансування

Виконавець заходу

2022 рік

2023 рік

2024  рік

1

Облаштування будівель та споруд, місця розміщення управління бригади (проведення поточного або капітального ремонту). Проведення поточного ремонту приміщень для зберігання озброєння та військової техніки,складських приміщень для зберігання матеріально-технічних запасів в тому числі придбання будівельних та господарчих товарів, метало пластикових вікон, дверей та інших матеріалів.

Військова частина А7072

КНП «Сарненська ЦРЛ»

3.

Придбання паливно-мастильних матеріалів для забезпечення заходів  підрозділів територіальної оборони під час мобілізаційного періоду, запчастин, акумуляторів, ремонт транспортних засобів

Сарненська міська рада.

Сарненський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки.

А 7072.

Разом за завданням  ІV

65,0

Сарненська міська рада.

А 7072.

1.2. Додаток 1 до Програми доповнити розділом «Завдання  V. Формування, комплектування  та функціонування добровольчого формування Сарненської міської територіальної громади» з трьома  пунктами 1, 2, 3 та розділом «Разом за завданням V»:

Завдання  V.  Формування, комплектування  та функціонування добровольчого формування Сарненської міської територіальної громади

Найменування заходу

Обсяги витрат

тисяч гривень

Джерело фінансування

Виконавець заходу

2022 рік

рік

рік

1.

Придбання паливно-мастильних матеріалів для забезпечення заходів щодо функціонування добровольчого формування (на перевезення особового складу до охорони та оборони важливих об’єктів і комунікацій інших критично важливих об’єктів інфраструктури, на перевезення членів формування до місць навчання і занять)

Бюджет міської територіальної громади

Сарненська міська рада для добровольчого формування № 5/9. Сарненської міської територіальної громади.

2

Придбання спеціального одягу

та спорядження, військових та медичних засобів захисту, придбання спеціальної металевої шафи для зберігання зброї, інших засобів та обладнання для підготовки

та повноцінного                                    функціонування особового складу добровольчого формування

3

Виконання послуг з поточного ремонту лінії електропостачання від ТП 110/35/10 до ДЕС ТП №4 в м.Сарни Рівненської області

Разом за завданням  V

2000,0

А  7072

1.3. Розділ «Всього за програмою» викласти в новій редакції:

Всього за програмою

Бюджет міської територіальної громади

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету, фінансів та соціальної політики (М. Шапірко) та на заступника міського голови Володимира МІЩЕНЮ.

Міський голова                                                                   Руслан СЕРПЕНІНОВ

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про затвердження рішень про надання та припинення надання соціальних послуг"

19 квітня 2024