ШАНОВНІ ПОБРАТИМИ❗️🇵🇱🇺🇦

10 день триває війна, яку веде росія проти народу України. Кожен громадянин нашої країни робить усе можливе, аби захистити її територіальну цілісність і стримати подальший можливий наступ росії на Європу. Сотні смертей мирних мешканців, знищена інфраструктура міст, акти тероризму та ін.- це все є реальністю, яку ми маємо сьогодні. У цей непростий для нашої країни час, ми звернулися до вас, наші польські друзі, і отримали таку необхідну гуманітарну допомогу.

Ми щиро дякуємо за вашу підтримку, за розуміння тієї складної ситуації, яка на сьогодні склалася в Україні, за розуміння того, що російська збройна агресія проти України - це загроза не тільки суверенітету нашої Батьківщини, але й іншим демократичним країнам Європи.

Детальніше дивіться на відео

Тримаймося, разом ми - сила!🤝🇵🇱🇺🇦
СЛАВА УКРАЇНІ !
Сарненський міський голова