ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ГРОМАДИ!!!

Ми збираємо підписи мешканців. Просимо поставитись до збору підписів максимально відповідально. Наша ціль є дуже важливою - якомога швидше достукатись до НАТО з проханням закрити небо над Україною.🙏🙏🙏

До вашого відома перелік закладів культури, де від сьогодні чекаємо на мешканців:

КЗ «Палац культури» - м. Сарни, вул. Чорновола, 4

КЗ МБК «Сузір’я» - м. Сарни, вул. Толстого, 22б

КЗ БК «Залізничник» - м. Сарни, вул. Залізнична, 18

КЗ Клуб «Колос» - м. Сарни, вул. Гагаріна, 62

КЗ Клуб «Ритм» - м. Сарни, Дослідна станція

Місця, у яких проводитиметься збір - усі заклади культури у місті та адміністративні приміщення у старостинських округах. Працюють з 9.00 до 18.00 год. щоденно.

Ми сильні тільки разом❗️

Не зволікайте❗️🙏

І все буде УКРАЇНА🇺🇦❗️

25 квітня 2024