, Головний редактор

ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ГРОМАДИ!

ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ГРОМАДИ!
Щиро вітаємо вас з професійним святом!
Дякуємо за щоденну турботу про найменших мешканців нашої громади! За те, що даруєте дітям тепло, чуйність і довіру, наповнюєте їх свята і будні радістю, ведете їх у розмаїтий світ пізнання навколишнього середовища і основ життя!
Головним нашим спільним завданням є забезпечити усі умови, аби малюки почувалися у дитсадках щасливими. Ми дякуємо за партнерство, підтримку і взаєморозуміння у створенні найкращого середовища для навчання й виховання дошкільнят.
Нехай посмішки вихованців будуть вдячністю за вашу працю! Бажаємо міцного здоров’я, невичерпної енергії, професійного зросту!

Останні документи

Документи → Розпорядження міського голови → 2022 рік → Січень
27 січня 2022
№12 від 25 січня 2022 року "Про  затвердження плану заходів, спрямованих на розвиток системи спортивної реабілітації учасників бойових дій на 2022 та наступні роки"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
26 січня 2022
№ від 26 січня 2022 року "Про встановлення режиму роботи дитячих атракціонів на території міського скверу «Залізничник» та на центральній площі міста по  вул.Широкій у м. Сарни"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
26 січня 2022
№ від 26 січня 2022 року "Про встановлення режиму роботи дитячих атракціонів (електромобілі, сігвеї та батут) на центральній площі міста по вул.Широкій  у  м. Сарни  "

Документи → Проєкти рішень ради
26 січня 2022
Про передачу ноутбуків з балансу КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» Сарненської міської ради на баланс КЗ «Сарненська дитячо-юнацька спортивна школа» Сарненської міської ради

Документи → Проєкти рішень ради
26 січня 2022
Про припинення права оперативного управління майна

Пошук документів

Корисні посилання