САРНЕНСЬКА ГРОМАДА ПОСІЛА ПЕРШЕ МІСЦЕ У СПАРТАКІАДІ 2021

Сьогодні, 12 грудня, провели заключні змагання з баскетболу  в рамках обласної спартакіади серед держслужбовців та працівників органів місцевого самоврядування серед територіальних громад Рівненської області. Відбулися змагання в м. Рівне.
Команда Сарненської міської ради виборола тяжку перемогу у постійних чемпіонів, команди Рівненської обласної державної адміністрації.
А у фіналі гравці з Сарн обіграли команду Варашської міської ради.
У Рівненській області є 64 територіальних громади. Сарненська громада за підсумками сьогоднішніх змагань посіла 1 місце серед громад Рівненської області за результатами спартакіади 2021 року.
Ми в черговий раз довели, що Сарненська громада є найспортивнішою в області.

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про затвердження рішень про надання та припинення надання соціальних послуг"

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про затвердження розпорядження Сарненського міського голови від 11.04.2024 № 80 та внесення змін до рішення виконавчого комітету від 05.08.2022 року № 292"