, Головний редактор

ВІДКРИТИЙ ТУРНІР СЕРЕД ВЕТЕРАНІВ «55+»

ВІДКРИТИЙ ТУРНІР СЕРЕД ВЕТЕРАНІВ «55+»
     провели в Сарненській громаді
     А присвятили подію захисникам і захисницям України та пам’яті ветеранів сарненського футболу. Змагання за участі чотирьох колективів відбулись у спорткомплексі «Сарни-Арена» 14 жовтня. Привітали учасників турніру Сарненський міський голова Руслан Серпенінов і його радник Микола Драганчук.
     За результатами змагань перемогу здобули рівняни, команда «Сарни-1» посіла друге місце, а «Сарни-2» та футзалісти з Рокитного фінішували відповідно третіми та четвертими.
Більше у відео.

Останні документи

Документи → Проєкти рішень радиПро надання згоди на прийняття у комунальну власність Сарненської міської територіальної громади телемедичного обладнання

Документи → Проєкти рішень радиПро визначення балансоутримувача окремих квартир, які не перебувають у приватній власності у списаних з балансу багатоквартирних будинків

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 29 листопада 2021 року "Про розгляд звернення (особа), жительки с. Довге Сарненського району Рівненської області, щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»"

Документи → Проєкти рішень ради Про затвердження висновків про вартість майна

Документи → Розпорядження міського голови → 2021 рік → Листопад№272 від 24 листопада 2021 року "Про скликання позачергової 8-ї сесії міської ради восьмого скликання"

Пошук документів

Корисні посилання