, Головний редактор

КОМУНАЛЬНИКИ ВІДКАЧУЮТЬ ВОДУ НА ПРОБЛЕМНИХ ДІЛЯНКАХ

Сьогодні, 11 грудня, спеціалісти КП «Екосервіс» працюють над відкачуванням води. За допомогою спецтехніки посилено відкачують надлишок води на дорогах для забезпечення зручного пересування мешканців. Зокрема, роботи ведуться там, де пішохідні переходи. За тим працюватимуть й над іншими проблемними ділянками.

Останні документи

Документи → Розпорядження міського голови → 2025 рік → Липень
17 липня 2025
№ 91 від 16 липня 2025 року "Про виплату грошової винагороди творчо обдарованій учнівській  молоді закладів освіти Сарненської міської територіальної громади у 2025 році"

Документи → Проєкти рішень чергового засідання виконавчого комітету
16 липня 2025
Про переведення садового будинку у жилий будинок Вербицького П.В.

Документи → Проєкти рішень чергового засідання виконавчого комітету
11 липня 2025
Про розгляд заяви Корзун Антоніни Олександрівни про постановку на квартирний облік у виконавчому комітеті Сарненської міської ради

Документи → Проєкти рішень чергового засідання виконавчого комітету
11 липня 2025
Про зняття із квартирного обліку та виключення із списків громадян, які користуються правом отримання житла у виконавчому комітеті Сарненської міської ради Гаврильчика Романа Нікифоровича

Документи → Проєкти рішень чергового засідання виконавчого комітету
11 липня 2025
Про розгляд заяви Істоміної Оксани Миколаївни про постановку на квартирний облік у виконавчому комітеті Сарненської міської ради дитини, позбавленої батьківського піклування, (ОСОБА)

Пошук документів