САРНЕНСЬКА ГРОМАДА ОТРИМАЛА ПОЧЕСНУ ВІДЗНАКУ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Сьогодні, 6 грудня, напередодні Дня місцевого самоврядування, відбулося чергове засідання Координаційно-консультативної ради з питань місцевого самоврядування при голові Рівненської обласної ради. Участь у заході взяв Сарненський міський голова Руслан Серпенінов.
Засідання розпочали з урочистостей, на яких вручили низку нагород для громад та їхніх очільників. Почесну відзнаку обласної ради Сергій Кондрачук вручив очільнику Сарненської міської територіальної громади Руслану Серпенінову.
Далі, на засіданні, розглянули кілька важливих питань, зокрема, стосувались вони заходів у межах Обласної цільової соціальної програми національно-патріотичного виховання у Рівненській області на 2021-2025 роки, інноваційних ІТ рішень для цифровізації та розвитку сучасної територіальної громади й розробки місцевих екологічних програм територіальних громад.
Більше фото тут.

25 квітня 2024
№ від 25 квітня 2024 року "Про участь матері у вихованні дитини"

Документи → Проєкти рішень ради