ТУРНІР З ФУТЗАЛУ СЕРЕД ВЕТЕРАНІВ 50+ «ПОЛІСЬКИЙ СКОРПІОН» провели у Сарненській громаді

Відбулись змагання у спорткомплексі "Сарни-Арена", грали ж на призи народного депутата України Сергія Євтушка, під патронатом Рівненської обласної асоціації футболу та Сарненського міського голови Руслана Серпенінова.
Участь в змаганнях взяли 7 команд футболістів: з Дубровиці, Березного, Костополя, Рівного, Рокитного та 2 з Сарн. Переможцем стала команда «РІВНЕСТАНДАРТ» з Рівного, під керівництвом граючого президента Віктора Володимировича Зарудного, яка у фіналі здолала команду господарів з Сарн з рахунком 3-2. А третьою стала збірна України, яка перемогла футзалістів з Костополя 3-1.
За честь мали усі учасники змагань приймати збірну України серед ветеранів, представників Української Асоціації Футболу. Гравцями на заході були легендарні гравці Українського Футболу - Анатолій Дем’яненко, Василь Рац, Юрій Дмитрулін, Едуард Цихмейструк, Владислав Ващук. Вони подарували всім присутнім незабутні приємні хвилини у грі.
А ще на заході нагородили чемпіонів області другої ліги - команду «Олімп».
Змагання провели з дотриманням усіх карантинних вимог.
Відео тут.

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про затвердження рішень про надання та припинення надання соціальних послуг"

19 квітня 2024