, Адміністратор

Сарненчанин Тарас Драганчук – кращий гравець чемпіонату України з футболу

Заступник Сарненського міського голови Тарас Драганчук у складі збірної Рівненської області взяв участь у Всеукраїнських змаганнях з футболу серед команд міських, сільських, селищних голів, їх заступників і старост територіальних громад України.

Наші земляки в груповому турнірі провели три матчі, в яких перемогли представників Запоріжжя 6:0 і розійшлися миром із командами з Івано-Франківська 1:1 та Вінниці 0:0. У боротьбі за бронзові нагороди збірна області поступилась черкащанам 0:1 і в підсумку посіла 4 місце!

Приємно, що Тараса Драганчука відзначили у номінації «Кращий гравець чемпіонату України». Нагороду йому вручив Сергій Ковалець, український тренер, відомий у минулому футболіст. Більше того, Тараса Миколайовича запросили до складу збірної України серед голів, їх заступників і старост територіальних громад , яка поїде на чемпіонат Європи, що проходитиме в Словаччині.

Останні документи

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 14 січня 2022 року "Про затвердженняподання до суду  про призначення опікуна для недієздатної особи"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 14 січня 2022 року "Про затвердженняподання до суду  про призначення опікунів для недієздатної особи"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 14 січня 2022 року "Про затвердженняподання до суду  про призначення опікуна для недієздатних осіб"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 14 січня 2022 року "Про затвердженняподання до суду  про призначення опікуна для недієздатної особи"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 11 січня 2022 року "Про встановлення режиму роботи  ательє з ремонту одягу в орендованому приміщенні у м.Сарни по вул. Ярослава  Мудрого, 8"

Пошук документів

Корисні посилання