Відзначили кращих підприємців Сарненської громади

Сьогодні, 3 вересня, напередодні професійного свята - Дня підприємця, Сарненський міський голова Руслан Серпенінов висловив вдячність підприємцям від мешканців громади, депутатів, членів виконавчого комітету Сарненської міської ради, - за організацію роботи у важливому сеторі господарювання, сприяння економічному зростанню, утвердження демократії та громадянського суспільства. Руслан Петрович подякував за співпрацю задля розвитку громади, за наповнення бюджету, бо саме завдяки добросовісній сплаті податків представниками малого та середнього бізнесу, місцевий бюджет суттєво наповнюється.

Очільник громади побажав міцного здоров’я, мирного неба, успіхів у підприємницькій діяльності. А ще нагородив Грамотами Сарненської міської ради за багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у розвиток підприємництва Сарненської міської територіальної громади, значні досягнення у професійній діяльності, активну життєву позицію та з нагоди відзначення Дня підприємця Олександра ПОПЛАВСЬКОГО, Сергія МАЙБОРОДУ, Дмитра МАМОНЦЯ, Вячеслава РОМЕНСЬКОГО, Сергія НИКОНЧУКА, Сергія СКРИПКУ та Володимира СЕРГІЙЧУКА.

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про затвердження рішень про надання та припинення надання соціальних послуг"

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про затвердження розпорядження Сарненського міського голови від 11.04.2024 № 80 та внесення змін до рішення виконавчого комітету від 05.08.2022 року № 292"